Coś się kończy, coś się zaczyna…

W dniu 19 czerwca 2019 roku o godzinie 17.00 w restauracji „Komoda” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Niepublicznej Szkole Podstawowej KSO „Edukator” w Kaliszu. Było to szczególne wydarzenie, gdyż w tym roku budynek szkoły opuszczali uczniowie klasy 8. szkoły podstawowej, jak i ostatni rocznik gimnazjalny.

Impreza rozpoczęła się od kilku przemówień, w których opisywana była zarówno przeszłość szkoły jako gimnazjum, jak i plany na przyszłość związane z utworzeniem Liceum.

Następnie odbyły się występy artystyczne, podczas których uczniowie z klas 3 gimnazjum, 8, 4 i 5 śpiewali piosenki przygotowane przez pana Andrzeja.

Punktem kulminacyjnym było rozdanie świadectw, nagród książkowych, tytułów Laureata oraz nagrody dla najlepszego absolwenta szkoły. W tym roku tytuł Primus Inter Pares otrzymał Mateusz Olszyna z klasy ósmej, któremu serdecznie gratulujemy.

Całość została zamknięta przez występ szkolnego teatru w przedstawieniu pod tytułem „Czekoladki”.

Jako przedstawiciel klasy 8. chciałbym bardzo podziękować wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły za trud, jaki wnieśli zarówno w naszą edukację, jak i zrobienie z nas mądrej i dobrze wykształconej młodzieży. Dziękujemy!

Michał