Absolwenci

Edukator, i co dalej?

No właśnie. Jak układa się dalsze życie naszych absolwentów? Widujemy ich czasami na uroczystościach szkolnych, nawet po latach od opuszczenia murów Edukatora. Oto kilka historii.

%

Średnie wyniki z angielskiego w roku 2020

Godzin lekcyjnych

Krótka historia

King’s College London, studia licencjackie na kierunku fizyka. University of Cambridge, studia magisterskie: Procesowanie Informacji Kwantowej. Obecnie na studiach doktoranckich na University of Cambridge, gdzie rowniez prowadzi cwiczenia z matematyki dla studentow.

Jan Michniewicz

Jan Michniewicz

Absolwent 2015

Piotr Monasterski

Piotr Monasterski

Absolwent 2010

Uniwersytet w Bath

Krótka historia

Marta od zawsze fascynowała się językami obcymi i komunikacją. Obecnie jest studentką ostatniego roku Uniwersytetu Nottingham, gdzie studiuje francuski, hiszpański z biznesem. Właśnie zakończyła swój „rok za granicą” który spędziła na stażu na odległej Nowej Kaledonii.

Marta Magnuszewska

Marta Magnuszewska

Absolwent 2015

University of Nottingham

Jan Magnuszewski

Jan Magnuszewski

Absolwent 2017

Studia w Leeds 

Krótka historia

Zawsze fascynowały mnie mapy, podróże, geografia i nauki ścisłe.  Znalazłem dla siebie kierunek który łączy te pozornie odległe od siebie elementy. Dziś (wrzesień 2020) jestem na drugim roku studiów na uniwersytecie w Leeds. Studiuję geografię z ekonomią, a swoją przyszłość widzę w digitalizacji map i analizach z pogranicza kartografii i ekonomii.

Bądźmy w kontakcie