Koronawirus

Szanowni Państwo,
W związku z wprowadzeniem przez MEN obowiązku zamknięcia szkół na 2 tygodnie, od jutra nie odbędą się odbywały żadne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze na terenie szkoły. Wszystkie zajęcia dodatkowe oraz sportowe również zostają odwołane.

W tym czasie nauczanie będzie się odbywało poprzez e-learning. Wszyscy uczniowie będą otrzymywali od nauczycieli, poprzez dziennik elektroniczny Librus, informacje jakie zadania mają do wykonania. Dyrektor szkoły zwraca się z prośbą do rodziców o zwrócenie uwagi, aby prace były wykonywane na bieżąco, co zapewni ciągłość nauczania i ograniczy zaległości.

W dniach 12 – 13 marca 2020r. szkoła może zapewnić opiekę dzieciom, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki w domu. Nie będą się wówczas odbywały żadne zajęcia dydaktyczne. MEN oraz Minister Zdrowia rekomendują jednak pozostawienie wszystkich uczniów w domach już od jutra.
Dyrektor szkoły będzie na bieżąco przekazywał informacje o dalszej sytuacji w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz zawieszeniu zajęć w szkole.

Szczegółowe informacje na stronie MEN.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Z poważaniem
Małgorzata Górska