Drzwi otwarte w Edukatorze! Nabór i wolne miejsca!

 Zarząd KSO Edukator zaprasza dzieci i rodziców na

Drzwi Otwarte4 czerwca 2022 r. w godz. 10.00 – 12.00

W programie: zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, konkursy z nagrodami, eksperymenty biologiczne, chemiczne oraz kawiarenka dla rodziców
i kandydatów do Niepublicznej Szkoły Podstawowej KSO „Edukator”.

Zapraszamy!!!

Kontakt www.edukator-kalisz.pl; nasz Fb, Instagram; tel. 62 500 59 35

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „EDUKATOR” to pierwsza niepubliczna placówka w Kaliszu tworzona wspólnie przez rodziców i nauczycieli. Stawiamy sobie za cel wychowanie młodego człowieka na uczciwego i dobrze wykształconego obywatela.

Nie staramy się robić z naszej szkoły legendy. Chcemy po prostu, żeby wszyscy czuli się w niej dobrze: uczniowie, nauczyciele i rodzice. To wydaje się proste i tak naprawdę JEST proste. A proste rzeczy są najważniejsze. Zatrudniamy najlepszych nauczycieli i wychowawców. Szczególny nacisk kładziemy na wytworzenie przyjaznego klimatu wychowawczego oraz rzetelną edukację.

‼ Rodzicu dzieci klas 1-3 ‼

❤️💚 ❓ Jeśli zastanawiasz się do jakiej szkoły posłać swoje dziecko, które właśnie ma zacząć lub niedawno zaczęło swoją edukację – koniecznie sprawdź ofertę. Zobacz, jak przez zabawę uczą się dzieci w naszej szkole! Dlaczego dzieci kochają chodzić do Edukatora? Dlaczego chętnie uczestniczą w zajęciach zdalnych? Nasze dzieci wspaniale się rozwijają, bo wspieramy ich naturalne talenty, uczymy samodzielności i odpowiedzialności:)

‼️ Ważne – do nas możesz zapisać dziecko w KAŻDYM MOMENCIE roku szkolnego!

W roku szkolnym 2022 – 2023 prowadzimy nabór do klasy 1 i do klasy 4. Dysponujemy również wolnymi miejscami w klasach 2 – 8.

Zapraszamy serdecznie!!!

www.edukator-kalisz.pl

62-800 Kalisz, Al. Wojska Polskiego 29, tel. 62 500 59 35

edukatorkalisz@interia.pl