Czy szukasz szkoły dla dziecka?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „EDUKATOR” to pierwsza niepubliczna placówka w Kaliszu tworzona wspólnie przez rodziców i nauczycieli. Stawiamy sobie za cel wychowanie młodego człowieka na uczciwego i dobrze wykształconego obywatela.

Nie staramy się robić z naszej szkoły legendy. Chcemy po prostu, żeby wszyscy czuli się w niej dobrze: uczniowie, nauczyciele i rodzice. To wydaje się proste i tak naprawdę JEST proste. A proste rzeczy są najważniejsze. Zatrudniamy najlepszych nauczycieli i wychowawców. Szczególny nacisk kładziemy na wytworzenie przyjaznego klimatu wychowawczego oraz rzetelną edukację.

‼ Rodzicu dzieci klas 1-3 ‼

❤️💚 ❓ Jeśli zastanawiasz się do jakiej szkoły posłać swoje dziecko, które właśnie ma zacząć lub niedawno zaczęło swoją edukację – koniecznie sprawdź ofertę. Zobacz, jak przez zabawę uczą się dzieci w naszej szkole! Dlaczego dzieci kochają chodzić do Edukatora? Dlaczego chętnie uczestniczą w zajęciach zdalnych? Nasze dzieci wspaniale się rozwijają, bo wspieramy ich naturalne talenty, uczymy samodzielności i odpowiedzialności:)

‼️ Ważne – do nas możesz zapisać dziecko w KAŻDYM MOMENCIE roku szkolnego!

W roku szkolnym 2021 – 2022 prowadzimy nabór do klasy 1 i do klasy 4. Dysponujemy również kilkoma wolnymi miejscami w klasie 5 i 6.

Zapraszamy serdecznie!