5. Bieg EDUKATORA w „nowej” odsłonie

Kaliskie Stowarzyszenie Oświatowe „Edukator” zaprasza 8 czerwca br. do 5. edycji Biegu Edukatora, tym razem w formule biegu towarzyskiego.

W bieżącym roku wyzwaniem dla nas było otwarcie Szkoły Podstawowej w nowej lokalizacji i sprostanie nowym okolicznościom, które związane były z reformą systemu edukacji. Organizacja biegu stała się dla nas zadaniem, które musieliśmy odłożyć na drugi plan, ponieważ koszty organizacji tego wydarzenia stały się dla nas zbyt duże.

Biorąc jednak pod uwagę spływające do nas liczne zapytania sympatyków wcześniejszych biegów, za które serdecznie dziękujemy, postanowiliśmy zorganizować 8 czerwca piątą edycję imprezy w zmienionej, towarzyskiej formule.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Edukatora oraz do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na FB, gdzie w najbliższych dniach publikować będziemy aktualności dotyczące biegu.

Ważnym elementem sobotniego wydarzenia będzie impreza towarzysząca w formie olimpiady sportowej dla dzieci i młodzieży z Edukatora oraz innych szkół z Kalisza. Po zakończeniu biegu zapraszamy dzieci i rodziców uczniów Edukatora oraz wszystkich tych, którzy chcieliby poznać naszą szkołę, jej ofertę edukacyjną oraz na żywo porozmawiać z osobami zarządzającymi szkołą oraz nauczycielami i wychowawcami pracującymi w Edukatorze, na piknik rodzinny.

Nasze zaproszenie odwiedzenia nas podczas imprezy kierujemy do rodziców i tegorocznych absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy stoją przed wyborem szkoły średniej i to w szczególnym czasie kumulacji podwójnego rocznika wynikającego z wprowadzonej reformy systemu edukacyjnego. Jesteśmy przygotowani do otwarcia od 1 września br. Liceum Ogólnokształcącego KSO „Edukator” i z przyjemnością podzielimy się z Państwem najnowszymi informacjami związanymi z poszerzeniem naszej oferty edukacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Najważniejsze informacje dotyczące biegu:

Termin- 8 czerwca 2019 r. ,  g.11.00.

Miejsce- Lasek winiarski, Kalisz, ul. Gajowa 8.

Trasa- alejki Lasku winiarskiego, dystans 5 i 10 km.

Warunki uczestnictwa- w biegu mogą brać udział osoby min. 16 – letnie, jak również dzieci za zgodą rodziców (dotyczy biegów dla dzieci, jak również uczestników biegu zasadniczego poniżej 18 roku życia).

Opłata startowa – 10 PLN, wpłata na konto bankowe nr 29249000050000450029871394 do dnia 7.06.

Klasyfikacje- generalna biegu na 5 i 10 km, pomiar czasu ręczny.

Nagrody-satysfakcja z ukończenia biegu.

Żywienie- woda zapewniona przez Organizatora + odżywki własne, punkt odżywczy- w punkcie startu/mety.

Szczegóły w regulaminie zamieszczonym obok, w tym formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia.

Zapisy do biegu głównego i dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 62 500 59 35 (sekretariat szkoły).

Do czasu uruchomienia zapisów elektronicznych prosimy o pobranie i przesyłanie formularza rejestracyjnego na adres zbigmail@gazeta.pl.