Rozumiem

Treść paska z cookies

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

 

 

Dziś naukę w EDUKATORZE rozpoczęli uczniowie klas: 4, 6 i 7 oraz dwóch klas kontynuujących naukę w oddziałach gimnazjalnych.

Szkoła została zatem dostosowana do potrzeb dzieci młodszych – począwszy od wyposażenia sal lekcyjnych, a skończywszy na zapewnieniu uczniom opieki w godzinach pozalekcyjnych.

W EDUKATORZE uczniowie, pod okiem pedagogów, będą mieli zapewnione zajęcia sportowe, językowe, basen, robotykę, zajęcia z logopedą, koła zainteresowań, a przede wszystkim odrabianie lekcji. Wszystkie zajęcia edukacyjne, jak i pozalekcyjne, obejmuje jedna, niezmienna przez cały cykl edukacji, wysokość czesnego, które obecnie wynosi 410 zł miesięcznie. Chciałabym podkreślić, że rodzice nie dopłacają za udział dzieci w zajęciach dodatkowych – mówi dyrektor EDUKATOR Małgorzata Górska.

Dyrektor jest przekonana, że sukces Gimnazjum EDUKATOR zostanie przeniesiony na Szkołę Podstawową. Dzięki małym klasom (10 – 15 osób) i indywidualizacji nauczania z wykorzystaniem najnowszych technik i metod w oparciu o doskonałe wyposażenie szkoły – wykształcimy wspaniałą młodzież, gotową na wyzwania dzisiejszej Europy i Świata – dodaje dyrektor Edukatora. Nie muszę przekonywać rozsądnych rodziców, że dobra edukacja na tym etapie życia dzieci i młodzieży jest kluczowa, i stanowi najlepszą inwestycję w przyszłość dziecka.

Obecnie EDUKATOR dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami w klasach: 4, 6 i 7. Jeśli rodzice i ich dzieci zastanawiają się nad wyborem szkoły – to niech czują się zaproszeni na lekcje otwarte, które odbędą się u nas w drugim tygodniu września – mówi dyrektor Górska. Nie każdy wie, że do nas można przenieść dzieci także w ciągu roku szkolnego.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu znajdującyego się na stronie:

 http://www.calisia.pl/articles/wiecej-szkol-podstawowych-zdjecia