Rozumiem

Treść paska z cookies

Edukator na zawsze w naszych sercach

Zakończenie roku szkolnego oczami trzecioklasistki

Dwudziestego trzeciego czerwca, jak co roku, późnym popołudniem, chwilę po godzinie 17, rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum Edukator. Zasiedliśmy na sali kryształowej w "Komodzie" wraz z naszymi młodszymi kolegami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi. Jak zawsze uroczystość zajęła dużo czasu, ale było to spowodowane tylko i wyłącznie chęcią pochwalenia się naszymi wszystkimi osiągnięciami, których było, nie ma co ukrywać, naprawdę sporo.

Atmosferę rozładował występ szkolnego zespołu pod batutą maestro Andrzeja Dziedziaka. Nasi muzycy znacznie umilili nam początek uroczystości, po którym nastąpiło niezwykle doniosłe przemówienie naszej pani dyrektor Małgorzaty Górskiej. Następnie przeszliśmy do najdłuższej i najważniejszej części, czyli rozdania świadectw i nagród dla wszystkich naszych uczniów.

Po części oficjalnej, został przedstawiony program artystyczny - przedstawienie grupy teatralnej w reżyserii pani Marty Koniecznej oraz występ trzecich klas, czyli ich własna wersja teleturnieju zrealizowana na podstawie „Familiady”. Pokazaliśmy wszyscy jak wszechstronni i utalentowani są uczniowie naszej szkoły. 

Dla nas, trzecioklasistów, było to ostatnie takie zakończenie we wspólnym gronie, od września będziemy uczniami różnych szkół i jeszcze bardziej różnych klas. Mamy nadzieje, że przyjaźnie zawiązane w gimnazjum nie upadną i nie zapomnimy wszystkiego, czego nauczyliśmy się w tej szkole, zarówno w kwestii naszej szerokiej wiedzy, ale też naszego życia. W końcu przeżyliśmy wspólnie całe trzy lata. Były to lata pełne wzlotów i upadków, niesamowitych emocji, niezapomnianych przeżyć, pięknych podróży i przede wszystkim wspólnej radości.

Dziękujemy, że zostaliście z nami do samego końca!

 

Tegoroczni absolwenci
Gimnazjum Edukator