Rozumiem

Treść paska z cookies

Dzień Dziecka w naszej szkole

 

Jak co roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Dziecka. Zgodnie z tradycją grono pedagogiczne zorganizowało dla nas - uczniów - niespodziankę. Na jednej z godzin lekcyjnych zostaliśmy zaproszeni przez Panią Dyrektor na główny korytarz. Zostaliśmy poinformowani o części przygotowanych atrakcji, które na nas czekały.

Pierwszym elementem zaskoczenia było utworzenie nowych klas, składających się z różnych uczniów, zarówno tych z pierwszych, drugich, jak i trzecich klas naszego gimnazjum. Każdy z nauczycieli wybrał sobie swoja nową grupę oraz utworzył „dream team”.  Głównym punktem całego przedsięwzięcia była wspólna lekcja w „wymieszanych” składach. Jedni z „nowych wychowawców” postanowili przeprowadzić "luźną" lekcje, jeszcze inni zabrali uczniów na relaksujący spacer po okolicy.

Gdy magiczny czas swobód minął, powtórnie zebraliśmy się wszyscy na holu. Tym razem Pani Dyrektor wraz z Panią Grażynką obdarowały nas słodkimi przekąskami. Zimny sok jabłkowy oraz lody z pewnością bardzo umiliły nam ten upalny dzień.

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie nam tak miłego dnia. Z cierpliwością czekamy do następnego roku.

 

Zuzia